اخبار سیاسی , اقتصادی , ورزشی
اکو ایران دنیای اقتصاد خبر آنلاین عصر ایران مهر فارس برنا ایرنا ایلنا ورزش 3 ایپنا خبر ورزشی آنا تابناک شانا مشرق آفتاب شبکه خبر ایسکا نیوز کتاب کتاب راه تبلیغات رپرتاژ آگهی
رپرتاژ آگهی / آذران چکش

آذران چکش تولید کننده قطعات چکش های هیدرولیکی

تولید کننده چکش های هیدرولیکی در ایران

چکش های هیدرولیکی
آذران چکش در سال 1399 پس از یک دهه فعالیت تخصصی در زمینه تولید قطعات چکش های هیدرولیکی موفق گردید تعمیرگاه بزرگ و مجهز خود را در تبریز راه اندازی نماید. از شروع تأسیس کارخانه، همکاری با متخصصین و مهندسین مجرب، دید وسیع، تفکر دقیق و طراحی هوشمندانه سرلوحه پیشرفت این شرکت قرار گرفته است. رعایت حقوق مصرف کننده با عرضه محصوالت با دوام و قیمت مناسب و جلب رضایتمندی حداکثری مصرف کنندگان، از افتخارات این م جموعه در سال های گذشته بوده و اکنون میتوانیم قاطعانه اعالم نماییم که میتوانید پروژه های خود را به متخصصان ما بسپارید .
  • تولید محصوالت جدید و با کیفیت بالا نسبت به محصوالت وارداتی و آغاز پروسه تولید چکش های هیدرولیکی، از اهداف عالی این شرکت می باشد.
  • تولید قطعات چکش های هیدرولیکی برای انواع چکش های هیدرولیکی در مدل های مختلف حاصل چالش چندین ساله این شرکت می باشد.
  • تعمیرات تخصصی، بازسازی، آهنگری، ساخت بدنه و براکت و تعویض قطعات معیوب انواع چکش های هیدرولیکی از سایز کوچک تا سایز 5500 کیلوگرم و روزانه بیش از سه دستگاه.
  • واردات چکش های هیدرولیکی با برند سوسان در سایزهای مختلف با نازلترین قیمت و گارانتی یکساله پس از فروش.
  • واردات انواع پکینگ های روغن ریزی سیلکیت برای انوع چکش های هیدرولیکی با برند C.T.B BOOKWANG اصل و با گارنتی پس از فروش.
در حال حاضر نمایندگی های معتبر این مجموعه در شهرهای مشهد، کرمانشاه و زنجان دایر بوده و آماده خدمت رسانی به مشتریان، کار خا نجات و تمامی شرکت های معتبر می باشد.
آذران چکش تولید کننده قطعات چکش های هیدرولیکی
تلفن تماس
آدرس کارخانه

تبریز - جاده تهران - روبروی پارک آبی هیلیا - جنب پمپ بنزین کندرود

صفحه اینستگرام

azaran_chakosh

شعار

ما ایمان داریم که مشتریان ما سرمایه های ارزشمند مان بوده.و افتخار ماست که کیفیت مهمترین کالای ماست.

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و توسط تحریریه وب رپورت تهیه نشده است.